rubriky:

navštivte:

Spa a Wellness“ jsou dva anglické termíny označující obor, který je v rámci turistického ruchu jednou z mála dynamicky se rozvíjejících oblastí a je proto pravděpodobné, že o nich v nejbližší době uslyšíme čím dál tím více.

Spa“ znamená anglicky jednoduše „lázně“, s druhým termínem je to trošku obtížnější. Protože neexistuje jeho přesný český ekvivalent, bývá opisován jako „kvalita Vašeho zdraví, duševní a fyzická harmonie“.

Na českém trhu působí již kromě typicky lázeňských institucí i velký počet subjektů, specializujících se na wellness v širším, nejen čistě lázeňském smyslu slova. Jedná se např. o hotely a různá centra s nadstandardními ozdravnými programy, sanatoria, ale i ony klasické lázně, které u nás mají tolik bohatou tradici.

Nabídka jejich služeb je velmi široká a zajímavá. Jak se v ní však zorientovat? Zásadním pomocníkem Vám může být nový průvodce světem lázní a wellness jménem SpaTrip.cz. Specializuje se na vyhledávání nových relaxačních míst, na něž Vám jako téměř jediný na našem trhu poskytne přímé kontakty. Budete se tak moci spojit přímo s provozovatelem Vámi zvoleného ozdravného komplexu a domluvit si pobyt svých snů.


Krom toho www.SpaTrip.cz poskytuje svým uživatelům možnost komentovat a hodnotit veškerá zařízení. Jedná se o velmi efektivní způsob zjišťování a sdílení zpětné vazby. Nejste se službami některého hotelu spokojeni nebo vás naopak překvapili nadstandardními službami? Dejte o tom vědět i dalším potenciálním návštěvníkům, kteří Vaše zkušenosti jistě ocení.

Nemůžete se rozhodnout mezi dvěma pohádkovými místy v podhůří rakouských Alp? Jedním kliknutím si zobrazte komentáře ostatních uživatelů a okamžitě víte, jak byli s jejich službami spokojení a jak je hodnotili.

SpaTrip.cz Vám nabízí bohatý výběr špičkových wellness zařízení ve 12 evropských státech. Ten přitom zahrnuje jak země alpské, tak země okolo středozemního moře. Projekt má i anglickou, německou a polskou mutaci (Spa i Wellnes Przewodnik), což ho činí předním Spa a Wellness rozcestníkem evropského formátu.


Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.