rubriky:

navštivte:

Renovace podlah s podlaháři z Blanska

Podlaha, kterou používáte dennodenně je znatelně unavená a zasloužila by po oddané službě novou podobu. Na tuto zásadní proměnu jsou tady jihomoravští podlaháři, kteří vám poradí jaká podlahová krytina se dá renovovat a která se bohužel musí celá vyměnit. Dnešní možnosti jsou mnohem větší než v předchozích letech. Zkušení Podlaháři Blansko se v těchto možnostech orientují, poradí a provedou renovace podlahových krytin s takovou samozřejmostí a pečlivostí až vás to ohromí. Nová podlaha je samozřejmě krásná a úchvatná, ale stará podlaha skrývá zašlý lesk, který se dá obnovit a vaše vzpomínky na krásné časy se vám vrátí s obnovou této podlahy.

Podlahy, které lze renovovat

Klasická renovace se dá použit pouze na dřevěné podlahy, ale jestli máte jinou podlahovou krytinu nezoufejte. Než se pustíte do celkové výměny podlahy zeptejte se zkušených podlahářů, jestli zrovna vaše podlahová krytina nespadá do skupiny, která se dá renovovat alespoň částečně. Částečná renovace se týká těchto podlahových krytin:

 • vinylové podlahy
 • korkové podlahy
 • laminátové podlahy
 • Všechny podlahy by měl nejdříve vidět blanský odborník, který zhodnotí stav a vyhodnotí jaký druh renovace podlah se hodí pro splnění vašich požadavků.

  Způsob renovace podlah

  Renovace podlah probíhají pokaždé individuálně, dle poškození a stavu podlahové krytiny. Není třeba hned měnit celou podlahu, když stará se dá ještě renovovat a může dobře posloužit mnoho let. Do takové renovace podlah se ale nepouštějte sami a pozvěte si blanské podlaháře s letitou zkušenosti. Myslete na konečný výsledek, který neodbornou práci nezískáte.

  Renovace dřevěné podlahy

  Dřevěné podlahy – klasická podlahová krytina, kterou lze renovovat od základu. Záleží hlavně na druhu dřevěné podlahy (dřevěné parkety, masivní dřevěná podlaha, dřevěná plovoucí podlaha) a také na míře poškození. Podlaháři Blansko nejdříve posoudí stav, zda není podlaha napadena dřevomorkou nebo jinými parazity, kteří ničí krásu dřeva. Pokud naleznou ve dřevě škůdce, musí začít s renovaci od podkladu. Je-li všechno v pořádku může proběhnout samotná renovace podlah a to broušení, tmelení, výměna velmi poškozených dílů, ucelení spár a dokonalé vyčištění. Takto připravené dřevěné podlahy se mohou impregnovat (ochrana před škůdci). Když je všechno hotovo, dodají jihomoravští podlaháři podlaze zašlý lesk a slávu v podobě konečného lakování, olejování či voskování.

  Renovace vinylové, korkové či laminátové podlahy

  Vinylové, korkové a laminátové podlahy – tyto podlahy lze renovovat pouze částečně. Pod pojmem částečná renovace se rozumí, že se nedají renovovat jako dřevěné podlahy, ale nějaká možnost tu přece jen zbývá. Když jsou vinylové, korkové či laminátové podlahy někde odřené nebo deformované, dají se snadno rozebrat a poškozené dílce se dají nahradit novými. Tento způsob renovace podlah vám výrazně zmenší investici nutnou do celkové výměny podlahové krytiny. Tyto podlahové krytiny se ještě dají znovu naolejovat, voskovat či lakovat a tím dosáhnete nového a výjimečného vzhledu jaký měl, když jste si tuto podlahu pořizovali.

  Podlaháři Blansko

  Podlaháři Blansko mají bohatou zkušenost ve všech odvětvích spojené s podlahami. Nezabývají se jen pokládkou podlahové krytiny, ale také poradenstvím spojené se správným výběrem podlahové krytiny a následné péči, o použití správné čistící kosmetiky a prostředků na údržbu. Dále nabízí služby jako jsou: renovace podlah, prodej podlahových krytin, prodej čistících prostředků a pomůcek, prodej začišťovacího materiálu a materiálů spojených s pokládkou. Podlaháři Blansko působí nejen v Blansku, ale i v širokém okolí v Jihomoravském kraji, proto nemusí mít nikdo obavy, že by se k němu nedostali. Velkým kladem který oceníte je cena, která je dostupná pro každého. Podlaháři Blansko mají příjemné zaměstnance, kteří vychází blanským zákazníkům vstříc a jsou manuálně zruční, což v tomto oboru je důležitou podmínkou pro kvalitní podlahy.

  Leave a Reply

  You must be logged in to post a comment.