rubriky:

navštivte:

14.11.2011

Elektřina se neustále zdražuje a pravděpodobně ani v budoucnu tomu nebude jinak. Můžete vůbec získat levnou elektřinu? Budete-li mít vhodné dodavatele, pak ano.

Kalkulačka plynu a kalkulačka elektřiny pro vás
Pokud máte pocit, že platíte moc peněz za elektřinu či plyn, poohlédněte se po novém dodavateli elektřiny. Prorovnejte si energie, máte právo si změnit dodavatele. K tomuto kroku však přistupte po důkladném uvážení. Vyberete-li si špatně, nejenže neušetříte, ale můžete dokonce platit mnohem více.
V současné době elektřinu nabízí 3E – Europe Easy Energy, BICORN, Bohemia Energy entity, Central Energy, Centropol, Corasta, ČEZ Prodej, E.ON Energie, Elimon, Energetické centrum, Engas, Global Energy, Lumen Energy, Nano Energies Trade, Optimum Trading, Pražská energetika, RSP Energy, RWE Energie a United Energy Trading. Nechce-li se vám jednotlivé nabídky porovnávat, využijte online kalkulačky, která vám dá odpověď během malé chvíle. Mějte levnou elektřinu i vy.

Změna dodavatele elektřiny je velmi jednoduchý administrativní proces, který se netýká technických záležitostí. Ty zůstávají stejné.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.