rubriky:

navštivte:

Náhradní díly pro notebooky Acer

Různé náhradní díly pro notebooky Acer a také kvalitní servis i opravy notebooků Acer poskytuje v jihomoravském regionu Servis notebooků Brno. Spolu s pomalu klesající cenou nových notebooků Acer také úměrně klesá cena jejich náhradních dílů. Náhradní díly pro notebooky nakupuje Servis notebooků Brno z Jihomoravského kraje převážně přímo u výrobců nebo světových distributorů. Servisní technici pomocí svého špičkového vybavení provádí notebook servis s vysokou úspěšností a velmi efektivně, čímž Servis notebooků Brno vytváří prostor pro pokles cen svých servisních prací a trvale snižuje své provozní náklady.

Displeje pro notebooky v Jihomoravském kraji

Displeje pro notebooky jsou vyráběny z tekutých krystalů – anglicky liquid crystal display – proto bývají označovány jako LCD. Velikost, rozlišení displeje a technologie podsvícení jsou hlavními parametry, podle kterých displeje pro notebooky rozlišujeme. Servis notebooků z Brna nabízí displeje pro notebooky pro všechny typy notebooků pouze od doporučených a ověřených dodavatelů. Velikost displeje pro notebooky se udává v palcích a určuje úhlopříčku displeje.

Displeje pro notebooky Acer

Displeje určují rozměry notebooků. Čím je displej větší, tím větší a také těžší je notebook. Rozlišení displeje udává počet pixelů (obrazových bodů) na displeji. Čím větší rozlišení (více obrazových bodů), tím více informací displej zobrazí. Displeje pro notebooky Acer mohou být matné nebo lesklé. Pokud pracujete pod zářivkami, je vhodný matný aby se v displeji zrcadlilo okolí. Notebooky na domácí použití bývají lesklé (například pro sledování filmů je lesklý povrch, stejně jako u televize, příjemnější). Uživatelé převážně vybírají lesklé notebooky, ale rozhodnutí je jen na nich a výrobci displeje pro notebooky jim v tomto vychází svou širokou nabídkou vstříc.

Servis notebooků Brno provádí:

 • Servis notebooků Acer AcerNote
 • Servis notebooků Acer AcerNote Light
 • Servis notebooků Acer AcerNote Pro
 • Servis notebooků Acer Anywhere
 • Servis notebooků Acer Aspire One
 • Servis notebooků Acer Aspire
 • Servis notebooků Acer Emachines
 • Servis notebooků Acer Extensa
 • Servis notebooků Acer Ferrari
 • Servis notebooků Acer TravelMate
 •  

  Podsvícení displeje pro notebooky

  LCD displej (z tekutých krystalů) nevydává žádné světlo a tak musí být podsvícen. Starší je podsvícení pomocí katodových trubic (lze přirovnat k zářivce). Za panelem je umístěna jedna nebo dvě lampy, které světlo generují a zajišťují podsvícení. Tato technologie je stále velmi rozšířená, spolehlivá a levná. Podsvícení pomocí LED diod je modernější, energeticky méně náročné a notebook vydrží déle na baterii. Displeje pro notebooky s LED podsvícením jsou tenčí a lehčí, mají věrnější podání barev. Nevýhodou displejů s LED podsvícením je vyšší cena.

  Náhradní díly pro notebooky značky Acer

  Na webových stránkách brněnského notebook servisu najdete náhradní díly pro notebooky značky Acer všech typových řad. Servis notebooků Brno má velmi dobře zásoben sklad náhradních dílů a podle toho se odvíjí také doba opravy notebooku Acer. Náhradní díly pro notebooky Acer technici z brněnského servisního centra ABAX vyměňují velmi zručně a operativně. Na displeje pro notebooky i ostatní náhradní díly pro notebooky Acer dostanete plnou záruku.

  Servis notebooků Brno pro Jihomoravský kraj

  Servis notebooků Brno poskytuje notebookům Acer maximální péči. Servis notebooků Brno poskytuje na všechny opravy notebooků Acer provedené v Jihomoravském kraji záruku kvality. Servisní technici mají mnohaleté zkušenosti, ve skladu mají náhradní díly pro notebooky nejen značky Acer, ale i mnoha dalších a špičkově vybavené servisní pracoviště. Pro Brno provozují také profesionální datové služby obnova dat a záchrana dat z poškozených datových nosičů různých typů.
  Servis notebooků z Brna zajistí spolehlivý převoz notebooku do brněnského servisu ze kteréhokoli místa Jihomoravského kraje. Zkušení technici po převzetí notebooku provedou vstupní diagnostiku, zašlou vám podrobnou cenovou nabídku opravy a pokud s ní budete souhlasit, notebook vám opraví.

  Leave a Reply

  You must be logged in to post a comment.