rubriky:

navštivte:

Pokud již provozujete internetový obchod, tak dobře víte, jak je výhodné, když je systém obchodu přímo propojený s vašim účetním a skladovým systémem. E-shopů, které nabízejí propojení se systémem Pohoda Stormware je na českém trhu více, ale po jejich pečlivém prozkoumání a nejlépe i vyzkoušení zjistíte, že se v žádném případě nejedná o úplně propojení.

Většinou se jedná jen o to, že objednávku si můžete vyexportovat a otevřít v Pohodě a v lepším případě jde toto učinit i najednou s více objednávkami. S napojením skladu bývá zase problém v aktualizaci, která bývá zdlouhavá a často přenáší obrovské soubory. Tato řešení vystačí snad jen tomu, kdo měsíčně vyřizuje jen několik objednávek a měsíčně a nabízí několik desítek výrobků. Všichni ostatní potřebují mnohem propracovanější řešení.

Konečně je na trhu úplné a plně funkční propojení mezi systémem internetového obchodu a účetním a skladový systémem Pohoda Stormware. Toto propojení je úplné a synchronizace probíhá každé 3 minuty. Přenáší se pouze změněné soubory a díky tomu mají přenášená data zanedbatelnou velikost. Z Pohody na internetový obchod se přenáší veškeré informace o zboží a jeho nastavení a to i včetně fotografií a parametrů. Zpět do Pohody se pak přenáší nové objednávky. Vše funguje zcela automaticky a bez jakéhokoliv zásahu klienta.

Díky dalšímu rozšíření tohoto propojení je možno i na e-shop přenášet informace o fakturách a tedy zákazník v čísti Můj účet – Faktury vidím všechny své realizované faktury a jejich stavy. Zboží se načítá podle nastavení také z různých skladů klienta, což umožňuje řídit v jedné Pohody více e-shopů – tedy můžete mít 10 internetových obchodů a každý v jiném designu a s trochu jinou nabídkou.

Společnost BLUE SYSTEM, s.r.o. nabízí komplexní realizaci internetového obchodu s napojením na Pohodu a to i včetně návrhu a realizace kreativního designu, návrhu optimální struktury a dalších podpůrných funkcí.

Velkou výhodou řešení od BLUE SYSTEM je to, že jako základní systém je použito open source řešení Joomla Virtue Mart, což dává klinetům záruku neustálého dalšího vývoje systémového řešení a dále i možnost vybírat z více jak 10 000 již realizovaných modulů a funkcí. Toto řešení také nabízí instalaci administračního systému v jakémkoliv jazyce a dokonce i každý administrátor může mít admin v jiném jazyce. Podobně i výstup e-shopu je možno dodat ve více jazycích i měnách.

V zahraničí a dnes již i v Čechám jsou stále více vyžadována open source řešení a to již i od státních institucí, kde by to mělo být nejlépe i povinné, protože by výrazně omezilo korupci. Důvodem je to, že open source řešneí dává klientovi možnost kdykoliv svěřit správu e-shopu jiné firmě a ta je schopna ve správě a rozvoji systému dále plynule pokračovat. U řešení, které vyvíjí a prodává jediná společnost tohle možné není, takže pokud s dodavatel nejste spokojeni, máte jedinou možnost a to zakoupit si nové řešení od jiné firmy a to znamená nemalé náklady.

Společnost BLUE SYSTEM, s.r.o. Nabízí kompletní návrh a realizaci internetového obchodu s napojením na Pohodu a v originálním designu za cenu 28 900 Kč.

Samozřejmě cena je závislá na rozsahu konkrétního řešení a zpravidla bývá vyšší. Pro menší podnikatele je ale již i toto základní řešení, které nabízím úplné propojení s Pohodou, plně dostačující.

BLUE SYSTEM zajistí i efektivní propagaci vašeho obchodu, která zahrnuje kvalitní a dlouhodobé budování pozic ve vyhledávačích, realizaci newsletterů, návrh a správu reklamních PPC kampaní i realizaci stránek na facebooku, PR a další způsoby oslovení zákazníků.

Tato společnost dokonce garantuje osmi hodinovou dobu reakce na požadavky klientů. Firma má za sebou 14 let praxe a více než 250 realizovaných internetových projektů, takže se na ni dá jistě spolehnout.

Pro více informací navštivte jejich web www.bluesystem.cz nebo volejte na 606 718 788.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.