rubriky:

navštivte:

Nový symbol nekonečné lásky, erotických prožitků a spokojenosti na pultech obchodů s erotikou

Krásné předměty, které dokáží vyvolat radost, potěšení a nekonečné vzrušení. Tak zní stručná charakteristika nové série Insignia z dílny předního návrháře erotických hraček – švédské společnosti LELO.

Zemi po zemi, ložnici po ložnici začínají v posledních několika týdnech ovládat tři jména: vibrátory Soraya, Alia a Isla. Jsou ztělesněním moderního intimního životního stylu. Nabízejí všechno, co si pro dosažení rozkoše jen můžeme přát – snoubí se v nich elegance s vysokou funkčností a důrazem na zdraví každého uživatele.

Nekonečně mnoho prožitků

Insignie jsou odznaky hodnosti a moci. Zpravidla o nich mluvíme v souvislosti s panovníky států či jinými vysokými hodnostáři. Avšak Soraya, Alia a Isla – vibrátor a duo masážních strojků, jsou skutečnými insigniemi erotického světa. Přinášejí do sexu jiný rozměr. Bez nadsázky lze říci, že s nimi dostává tento pojem další význam. Nové produkty švédské erotické jedničky nabízejí dokonalost tvarů – jako by vzešly z rukou proslulého sochaře s dokonalou znalostí anatomie lidského těla. Pomáhají k maximálnímu prožitku, avšak zároveň pozvedají milování na kulturní akt plný nepopsatelných emocí.

Láska, radost nebo potěšení, které působí krása – to vše formuje naše v každém okamžiku našeho života myšlenky, prožitky a vzpomínky. I proto snad symbolizuje novou řadu LELO Insignia trojitá smyčka ztělesňující nekonečno. V každé dárkové krabičce proto nalezneme i brož – odznak „tajného společenství“ těch, kteří milují dokonalost a sex na vysoké úrovni. Symbol nekonečna a zároveň značku Insignia můžete nosit bez ostychu a všem na očích. Nevědoucí budou chválit jeho eleganci a ostatní? U těch najdeme porozumění a stejně vytříbený vkus pro krásu, harmonii a emoce při sexu, na které se nezapomíná do konce života.

Nejen dokonalý design dělá z řady LELO Insignia něco, co prostě musíme mít. Stačí jeden dotek a jejich sametová hebkost vás uchvátí. A přitom je toto dokonalé trio voděodolné, díky čemuž lze popustit uzdu těm nejromantičtějším či nejžhavějším erotickým fantaziím.

Dokonalost v každém směru

LELO Soraya je designérský skvost – elegantní svůdný zdvojený vibrátor. Tvarově je nastavený pro vzrušení těch nejcitlivějších míst každé ženy. Jemně si hraje uvnitř vagíny a přitom nabízí luxusní stimulaci klitorisu. Nabízí osm vibračních režimů s ovládáním intenzity a pojistkou proti nečekanému zapnutí na cestách.

Jméno Alia nosí elegantní a hravý masážní strojek. Vyniká přitažlivými tvary a promyšlenou jednoduchostí, která inspiruje k dosud neprozkoumaným hrám a novým milostným variacím. Silikonový, semišově jemný povrch snadno klouže po kůži a skvěle přináší vibrace. Ty jsou zde k dispozici v šesti režimech, samozřejmě opět s ovládáním intenzity a pojistkou proti nečekanému zapnutí.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.