rubriky:

navštivte:

Zubní péči potřebujeme všichni. Najít ovšem dobrého zubaře, dentální kliniku, kde se o Vás postarají profesionálně a s maximální péčí, není v Praze tak snadné.

Obzvlášť, pokud hledáte zubní ordinaci pro své děti, bývá výběr poměrně náročný a nezřídka se setkáte s odmítavým postojem stomatologa. Naštěstí se situace mění k lepšímu a v Praze přibyla další zubní klinika, která nepřistupuje ke svým pacientům jen jako k obyčejným pacientům, ale jako ke klientům. Tou je stomatologická ordinace Kvalident na Praze 5.

Dětský zubař zde není drábem, ani strašákem. Pro navázání pozitivního kontaktu s malým pacientem, pomáhá v příjemném prostředí především vlídný personál, hračky a speciální dárky pro děti. Cíleně a zodpovědně zde budují vztah dítě-lékař, založený na důvěře a tím zbavují děti strachu ze zubaře a posilují nenásilnou formou zájem o správnou dentální hygienu.

Moderní vybavení ordinace, špičkové diagnostické přístroje a široké spektrum služeb, posouvají péči o chrup na světovou úroveň. Kupříkladu k diagnostice zubního kazu, používají sofistikovaný laserový přístroj, díky kterému je možné provést ošetření s maximální péčí, přesností a zodpovědně šetrnou metodou. Do výčtu poskytovaných služeb patří kromě léčení zubů i zubní chirurgie, parodontologie, široké spektrum protetik, implantologie a diagnostik a prevence onemocnění temporomandibulárního kloubu.

A protože komfort pacienta a kvalita služeb je vždy na prvním místě, můžete zcela zapomenout na bolest při vyšetření a zákrocích. Zubní ordinace Kvalident používá nejúčinnější moderní metody lokální anestezie a analgosedace. Není třeba se bát ani injekce. Před její aplikací Vám znecitliví budoucí místo vpichu speciálním znecitlivujícím gelem, takže neucítíte ani píchnutí. To vše a mnohem víc, pro komfort klienta.

Nelze zapomenout ani na dobrou dostupnost. Zubní ordinace se nachází v klidné lokalitě pražských Stodůlek, poblíž metra. Pro klienty, kteří přijedou vlastním vozem, je potom připraveno vlastní parkoviště. Časově vytíženým klientům vychází vstříc i ordinační dobou. Každý čtvrtek až do osmi hodin večer a k tomu zde ordinují i v sobotu, od devíti hodin ráno, do třetí hodiny odpolední. O tom, že hovoří kromě češtiny i anglicky a rusky, se již není třeba vůbec zmiňovat…

Kompletní přehled služeb a kontakt na zubní ordinaci, naleznete na internetových stránkách www.kvalident.cz.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.