rubriky:

navštivte:

Hudební Duo Lhotákovi u nás působí již dlouhá léta, vystupovali i v zahraničí, kde nasbírali spousty zkušeností a mohli jsme je spatřit například v discokavárnách Alfa, Savarin či Lucerna Music Bar a na jiných věhlasných místech. Profesionální vystupování sčítá mnoho úspěchů včetně osmiměsíčního turné po Finsku, třičtvrtě roční zámořské lodi Albatros nebo patnáctileté vystupování ve známých zahraničních městech jako Hamburg, Mannheim, Mnichov a další …

Zatím převážnou část jejich kariéry působilo Duo v Rakousku a Německu, nicméně od roku 2007 si naplno užívají rodné země, kde rozdávají radost na firemních akcích, oslavách a zejména hudba na svatbu.

Ačkoli v samotném názvu kapely slyšíme DUO, neznamená to však, že Duo Lhotákovi nedovedou elegantně udělat TRIO a obohatit jejich už tak dost rozkvetlý repertoár a přidat další osvěžující prvky. Základní sestavou však zůstává zpěvačka Irena, hrající na klávesy, a zpěvák Jaroslav, hrající na housle, flétnu, saxofon, trubku, klarinet, foukací harmoniku.

Vystoupení většinou bývá realizováno v okruhu zhruba 100 km od Prahy, nicméně po telefonické domluvě bude možné i jinak. Minimální částka za hraní (1 – 3 hod.) poukazuje na 3000,- Kč, poté se fakturace počítá úměrně s poměrem odehraných hodin. Na telefonních čísle 608 077 432 nebo emailové adrese duolhotakovi@seznam.cz se dozvíte bližší informace.

Jejich doménou je především avizovaná živá svatební hudba, kterou kombinují v případě zájmu i s diskotékou a celý večer tak nemá pouze monotónní hlas. Duo Lhotákovi sčítají přes 2000 různých skladeb, které svým stylem uspokojí jak mladší, tak starší generace. Samozřejmostí je i hra na housle a dechové nástroje, takže během večera není žádný problém, aby zazněl swing a jazz, což podmalba houslí při večeři je velice příjemná.Obrovskou výhodou této kapely je perfektní talent pro uzpůsobení různých světových jazyků, díky které Vaše vystoupení nemusí být za každou cenu z České republiky.

A pokud i nadále pochybujete o kvalitách Duo Lhotákovi, zkontrolujte si historii hudebního tělesa, na stránkách máte i jedinečnou možnost k poslechu několika ukázek roztříděné do několika hudebních stylů a vězte, že po poslechu se Váš názor zaručeně změní!

Svatba je jeden z nejvýznamnějších a měl by být i jeden z nezapomenutelných dnů našeho života, a proto bychom měli zapřemýšlet i o tom, jestli na tento obřad nechceme skutečně profesionály!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.