rubriky:

navštivte:

Zdá se, že připravit se na zimní dovolenou je hračka. Nenechme se však zmást, nabídkami pobytů různých cestovních kanceláří, které se na první pohled tváří jako velmi výhodné. Je lepší se pořádně rozhlédnout kolem sebe. Internet se doslova hemží nabídkami zimních dovolených v Itálii, ve Švýcarsku, Rakousku, ve Francii, ale i jiných Evropských zemí.

Lyžařské dovolené v Alpách, jsou v zimě hlavní nabídkou cestovních kanceláří. Takže na nás je pouze výběr té, pro nás nejvhodnější. Vybírejme podle lokalit, množství sjezdovek, zázemí pro rekreaci, možností dopravy ke sjezdovce a v neposlední řadě prostředí. Každá krajina je něčím zvláštní. Při lyžování ve Francii můžeme zažívat krásné výhledy z vrcholů Alp. Na lyžařském zájezdu ve Španělsku zase průjezdy nádhernými lesy. Každá země má něco, co by právě nás mohlo upoutat.

Jak se co nejlépe rozhodnou a co zohlednit při výběru lyžařské dovolené

Je to pouze na nás. Veškerý výběr. Z množství dovolených, kterými jsme stále zahrnováni, nakonec není tak těžké vybrat. I když se to na první pohled může zdát jako oříšek – kápnout na tu pravou. Existují způsoby jak právě vybrat tu podle našich představ. Rozhodneme se například pro zimní dovolenou ve Francii. Vybereme si lokalitu, kterou bychom rádi navštívili. Z jakéhokoliv důvodu. Třeba jen proto, že bychom chtěli opravdu důkladně poznat krásy a zákoutí této krásné země. Nebo nás láká její historie, kultura.

Proč lyžovat v Rakousku, nebo v zemích Evropy?

Odpověď je jednoduchá. Podmínky pro lyžování jsou v lyžařských centrech natolik přitažlivé, že i vyšší ceny skipasů při porovnání s Českými nás neodradí. Je fakt, že sice připlatíme o něco více, ale za své peníze dostaneme skutečně skvělé a nádherné zážitky. Alpy se s Krkonošemi nedají srovnat. Samozřejmě, že každé pohoří má něco, ale časem nás omrzí jezdit každoročně pořád dokola na stále ta samá místa. Možností kam vyrazit na zimní dovolenou je velká spousta. Využijme toho.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.