rubriky:

navštivte:

Nejen období hlavních prázdnin je vhodné k rodinné dovolené. Jak známo naši školáčci mají neustále volno a množství prázdnin nespočítáme na prstech jedné ruky. Proto se nemusíme s plánováním dovolené omezovat pouze na léto. Pravda, v létě se rádi uvelebíme u vody a věnujeme se letním radovánkám, hrajeme plážový volejbal, jezdíme k moři nebo k velkým loužím po republice. Pokud si pohráváte s myšlenkou, že vezmete svou rodinu za dobrodružstvím mimo hlavní dovolenkovou sezonu, NewGo.cz přichází s tipem na skvělou dovolenou na Slovensku se slevou.

Město plné historie

Mezi nejstarší a nejslavnější slovenská města patří Banská Štiavnica. Dlouholetá historie je vepsaná do každičkého koutu města. Staré uličky, náměstí se svými honosnými budovami a historickými stavbami vás naprosto pohltí. Využijte slevu na ubytování v Bánské Štiavnici a zahrňte toto krásné místo do svého dovolenkového plánu.
Můžete vzít děti na speciální místo Terra permonia, což je objekt, ve kterém se nachází dílny, kde si rodiče s dětmi mohou zkusit vyrobit vlastní hračku, následně si dát kávu a horkou čokoládu v kavárně, která se také nachází v areálu. Také můžete navštívit rodinnou farmu Gazdáčik, kde se nabízí několik aktivit pro děti, zajet si do ZOO Počúvadlo jezera či se vydat za památkami. Mezi nejnavštěvovanější patří New Castle, což je renesanční opevněná rozhledna ze 16. st. z dob bojů Slováků proti Turkům. Najdete zde výstavu Hornického muzea a samozřejmě překrásný výhled na okolí historického města.

Hlavní město Bratislava

Uplatněte slevy na pobyty v Bratislavě a ukažte svým dětem krásu města, kde se snoubí historie a kultura v jedinečné harmonii. Hlavní město nabízí, samozřejmě, nespočet památek k vidění, uměleckých děl, architektonických skvostů, spousty sportovního vyžití od cyklostezek přes návštěvu koupališť až po rafting na Dunaji.

Pokud si chcete užít trochu odpočinku, využijte slevy na wellness. Masáže, vířivé koupele, bazény a veškerý komfort, který upracovaný člověk náležitě ocení!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.