rubriky:

navštivte:

25.1.2016

Kanárské ostrovy jsou jedním z nejkrásnějších souostroví Španělska. Zároveň jsou autonomním společenstvím této země skládajícím se ze 7 hlavních ostrovů a řady menších ostrůvků. Celé souostroví se nachází v Atlantickém oceánu nedaleko západního pobřeží Maroka. Vyznačuje se velmi teplým klimatem, které z něj činí vynikající destinaci pro dovolenou v kteroukoliv roční dobu. Ať už se rozhodnete pro letní, podzimní, zimní či jarní dovolenou, vždy se můžete těšit na spoustu slunce, příjemně teplé moře a spoustu jedinečných zážitků.

Zájezdy na Kanárské ostrovy jsou mezi Evropany velmi oblíbené. A to nejen díky svému teplému klimatu, ale také vynikající dostupnosti a možnosti cestovat i bez nutnosti cestovního pasu. Kanárské ostrovy, jakožto autonomní oblast Španělska, totiž náleží do Evropské unie a můžete sem cestovat s platným občanským průkazem, případně cestovním pasem. Cestovní pas je povinností pouze pro děti, které již nemohou cestovat na doklady rodičů. Povinnost vlastního cestovního dokladu platí pro děti všeho věku.

Kanárské ostrovy, levná exotika

Kanárské ostrovy jsou pro mnoho lidí symbolem exotické dovolené plné relaxace a jedinečných zážitků. Pyšní se také krásnou krajinou, která vám na první pohled učaruje a městy s osobitou architekturou. Při návštěvě Kanárských ostrovů byste se rozhodně neměli omezit pouze na pobyt v letovisku, ale měli byste vyzkoušet také některý z výletů do okolí. Jsou skvělou příležitostí, jak poznat krásy těchto ostrovů, poznat zdejší kulturu, nakoupit suvenýry a zpestřit si svou dovolenou.

Hlavními ostrovy Kanárských ostrovů jsou Gran Canaria, Tenerife, Lanzarote, El Hierro, Fuerteventura, La Palma a La Gomera. Všechny tyto ostrovy můžete navštívit s českými cestovními kancelářemi. Kompletní přehled zájezdů na Kanárské ostrovy od desítek českých CK naleznete na webových stránkách srovnávače zájezdů New Travel.cz, která je skvělým pomocníkem při online plánování dovolené. Naleznete zde nejen aktuální nabídku zájezdů, ale také spoustu zajímavých informací, které se vám budou při plánování vaší dovolené jistě hodit.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.