rubriky:

navštivte:

K tomu, abyste si odpočinula, nemusíte jezdit do dalekých krajin. Víkendové pobyty pro dva v Čechách a na Moravě se jim totiž plně vyrovnají a mají dokonce i řadu výhod!

Zapomeňte na dlouhé a únavné cestování, ušetřete si svoji dovolenou a vychutnejte si ty nejkrásnější místa naší země! Díky jedinečnému víkendovému pobytu si můžete báječně odpočinout a nabrat nové síly, vychutnat si neopakovatelné zážitky a ještě k tomu ušetřit.

Víkendové pobyty u nás jsou totiž podstatně levnější než výlety do zahraničí. Nabídka je přitom široká. Můžete si vybrat od gastronomických až po sportovní víkendy, nebo třeba pobyt na zámku!  Mezi nejoblíbenější ale rozhodně patří wellness a romantické víkendy.

Relaxační víkendové pobyty aneb odpočinek se vším všudy

Jen těžko naberete ztracenou životní energii lépe než za pomoci pořádné finské sauny, vířivky nebo kompletní masáže celého těla. To všechno je nedílnou součástí relaxačního pobytu, těšit se ale můžete třeba i na solnou jeskyni. A chybět rozhodně nebude ani kvalitní jídlo, které celý zážitek ještě umocní!

Romantické pobyty pro dva, na které jen tak nezapomenete

Romantika kvete v každém věku a ve vztahu ji není radno podceňovat. Romantický víkend ve dvou, plný krásných okamžiků s vaším vyvoleným, váš vztah rozhodně okoření a přinese řadu krásných zážitků, na které budete oba ještě dlouho vzpomínat.

Wellness pobyty jsou ideálním dárkem. Zrovna vám energie možná nechybí, téměř určitě by ale někdo z vašich nejbližších pořádný přísun životní mízy uvítal. A vzhledem k tomu, že Vánoce se už pomaloučku, polehoučku přibližují, mohl by být například takový wellness víkend ideálním dárkem. A Víkendové pobyty SELAVI jsou ideálním místem, kde vybrat právě ten nejlepší. A že nabídka je tedy opravdu široká!

 

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.