rubriky:

navštivte:

Ještě nechcete dát sbohem létu, sluníčku a teplým dnům? Jeďte na podzimní dovolenou do Egypta. V prosluněném Egyptě na vás během podzimu čekají teploty přesahující 35 stupňů Celsia, špičkové hotelové služby a hlavně poloprázdné pláže. Egyptská letoviska se těší celosvětové oblibě po celý rok a své návštěvníky si umí patřičně hýčkat. Pokud nechcete během sychravého podzimu sedět doma, ale raději byste si ještě užili slunce a teplo než začne zima, je pro vás dovolená v Egyptě jasná volba.

Letovisko Marsa Alam

V Egyptě naleznete velká letoviska plná turistů dychtících po rušném nočním životě i letoviska menší s útulnými plážemi a pohodovou atmosférou. Mezi ty menší můžeme zařadit i letovisko Marsa Alam, které se nachází v jihovýchodní části Egypta na pobřeží Rudého moře. Do tohoto letoviska míří hlavně turisté, kteří si chtějí užít klidnou last minute dovolenou v Egyptě plnou vodních radovánek a odpočinku na malebných písčitých plážích. V případě, že máte rádi potápění, můžete se v Marsa Alam těšit na úchvatné korálové útesy i bohatý podmořský život.

Nádherné hotely a špičkové služby

Hotely, které v tomto přímořském letovisku leží, jsou zasazeny v malebné krajině, která poskytuje perfektní podmínky pro odpočinek. Nabízejí služby na špičkové úrovni, komfortní ubytování, bohaté zázemí a vy si zde můžete užít nikým a ničím nerušenou dovolenou. Od roku 2001 se v Marsa Alam nachází i mezinárodní letiště, které velkou mírou přispělo k rozvoji cestovního ruchu v této oblasti a usnadnilo cestování turistů do tohoto podmořského ráje.

Navštivte zajímavá místa v okolí letoviska

Přímořské letovisko Marsa Alam se může rovněž stát ideálním výchozím bodem pro vaše výlety za poznáním zajímavých okolních míst. Vydat se můžete například do Smaragdových dolů, které se nacházejí mezi letoviskem a nilským údolím. Dále pak můžete prozkoumat vrak lodi, který se nachází poblíž jednoho z místních hotelů, podniknout výlet do zapomenutého města Al Quseir nebo zavítat na místní trhy. Na těchto trzích si můžete koupit sošky egyptských bohů, vodní dýmky i spoustu dalších zajímavých upomínkových předmětů.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.