rubriky:

navštivte:

Vybrat si svou dovolenou v některé z exotických destinací, není v době internetu žádný problém. Jedinou komplikací je, zorientovat se v množství cestovních kanceláří a porovnat tisíce nabídek. V nich se, bohužel i dnes, neustále vyskytují i nabídky cestovek, které jsou spíše agenturami na problémy, než zárukou krásně prožité dovolené.

Snad i díky těmto neblahým zkušenostem, se většina klientů začala orientovat na prověřené cestovní kanceláře. Mezi takové jednoznačně patří i česká CK RUDOLF REISEN. Ta nabízí svým klientům výběr prověřených destinací, kvalitní služby a především výhody, které přináší cestování se zahraničními společnostmi. Orientuje se totiž na zájezdy a služby, německých cestovních kanceláří, které jsou léty prověřené a poskytují služby na vysoké úrovni. To vše za ceny srovnatelné s akčními nabídkami tuzemských cestovek. Denně nabízejí několik set tisíc zájezdů a last minute za nepřekonatelné ceny.

Jako jedna z mála CK, nabízejí i službu zájezdy na míru. Pokud byste si z opravdu široké nabídky zájezdů, nebo destinací, nemohli vybrat, stačí zaslat svou představu, požadavek a zkušení tour-operátoři Vám ochotně připraví unikátní nabídku, na míru Vašich přání, možností a plánů. Díky tomu nejste limitováni při výběru své dovolené klasickými nabídkami cestovních kanceláří.

Levné letenky

Nejen pro účely těchto zájezdů na míru, ale především pro individuální cestovatele, nabízí Rudolf Reisen i samostatný prodej letenek. V nabídkách jsou pochopitelně ty nejzajímavější nabídky, last-minute letenky a zvýhodněné zpáteční letenky. Stačí si jen vybrat zemi a letíte. Pokud byste ale přeci jen chtěli během svého individuálního cestování využít třeba jen příležitostně ubytování, lze si na stránkách CK vybrat a zajistit samostatně i ubytování. Dle svých plánů, potřeb a možností si tak můžete nakombinovat individuální dovolenou i bez pomoci specialistů cestovní kanceláře.

Pokud si již budete vybírat a sestavovat svou dovolenou, rozhodně stojí za to, podívat se i na ostatní nabídky této CK. Nabízí totiž vedle individuálních zájezdů také klasické skupinové nebo last minute zájezdy, cestování po vlastní ose či zapůjčení automobilu. Jejich portfolio je tak široké, že si vyberou i milovníci klidné, pohodové dovolené na pláži, nebo ti, kteří jsou rádi ve víru všeho dění v turistických letoviscích. Ale také všichni ti, kteří by rád strávili svou dovolenou na palubě lodi při okružní plavbě podél pobřeží. Zkrátka a dobře, neexistuje destinace anebo způsob dovolené, která by v nabídce CK chyběla.

Prožijte proto svou exotickou dovolenou bez starostí a s jistotou kvality služeb a komfortu. Navštivte internetové stránky www.rudolfreisen.cz, nebo bezplatně zavolejte na zelenou linku 800 100 567 a udělejte krok ke své vysněné dovolené.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.