rubriky:

navštivte:

Malování interiérů v Plzeňském kraji

Všechny místnosti potřebují jednou za čas vymalovat a oživit své zašlé kouzlo a krásu. Ke zkrášlení či proměně interiéru slouží malování interiérů i další natěračské a malířské práce a to pokojů, kanceláří či celých bytů a objektů. Sluneční paprsky a denní světlo většinou odhalí nedostatky a všechny vady na stropech a stěnách. Aby malování interiérů v soukromých bytech i veřejných prostorech bylo dokonalé, doporučujeme zručné ruce zkušených kralovických malířů z firmy Malířství Kralovice.

Ověřené Malířství Kralovice z Plzeňského kraje

Při novém malování interiérů si každý může splnit své představy o barevném ladění a když zapojí také svou fantazii, může vzniknout kouzelný a vkusný interiér. Na českém trhu je velká škála malířských hmot v široké paletě odstínů. Prověřené západočeské Malířství Kralovice pomůže zákazníkům vybrat nejvhodnější typ a odstín barvy a provede profesionální vymalování interiéru na velmi vysoké úrovni, za příznivou cenu a to rychle, bez zbytečného omezování provozu.

Prověřené malířství z Kralovic

Toto kralovické malířství ze západních Čech a jejich zruční malíři mají za sebou dlouholeté zkušenosti v oboru a stovky úspěšných zakázek. Zkušení a proškolení malíři znají vlastnosti barev od různých výrobců a umí s nimi zručně zacházet. Díky odborných školení a seminářů ví, jak nátěry profesionálně namíchat a správně nanést. Prvořadým úkolem kralovických malířů jsou malířské práce v soukromých interiérech i ve veřejných objektech. Malířství Kralovice provádí profesionální malování interiérů bytů, kanceláří, chodeb, domů, škol, školek, hal, skladů a jiných objektů v Kralovicích v Plzeňském kraji.

Interiérové nátěry pro profesionální výsledek

Interiérové nátěry a nátěrové hmoty dělíme do šesti základních skupin. Jednotlivé typy se liší hlavně kryvostí, paropropustností a svou cenou.

 • Běžné nátěry – patří zde základní řady interiérových nátěrových hmot. Tyto nátěrové hmoty tvoří standart, podle kterého se vlastnosti ostatních nátěrů poměřují. Běžné nátěry jsou vodou ředitelné a dodávají se jako pasty. Díky své vysoké paropropustnosti velmi dobře dýchají, ale jsou nevhodné do místností s vyšší vlhkostí. (Remal Standart, Primalex Standart, Supermal)
 • Nátěry s vysokou bělostí – tyto typy jsou nejpoužívanější a mají proti nátěrům běžným vyšší bělost a otěruvzdornost, ale tyto vlastnosti jsou vykoupeny nižší paropropustností. Tyto nátěry jsou vodou ředitelné a dodávají se jako pasty. (Primalex Polar, Promalex Plus, Remal Plus, Jubcolor, Jupol, Topmal)
 • Nátěry disperzní – tyto typy nátěrů mají velmi vysokou bělost. Disperzní nátěry jsou velmi otěruvzdorné, dobře omyvatelné, ale opět s nižší paropropustností. (Primalex Profesional, Primalex Fortissimo, Promalex Karton, Remal Sádrokarton, Remal Profi, HET Klasik Color)
 • Plastické disperzní nátěry – tyto nátěry se promíchávají s nestandartními plnivy a různými pigmenty. Materiál, kterým jsou textilní vlákna, písek nebo piliny, vytváří na stěnách struktury a lze s jeho pomocí docílit nečekaných a zajímavých výsledků. Plastické disperzní nátěry zvyšují hrubost samotného nátěru a tím také částečně umožňují jeho paropropustnost. (Brilint P, Brilint Q, Brilint R, Sádromal, Jupol Rustikal)
 • Speciální nátěry – spadají zde nátěry izolační, sanační a dezinfekční. Před aplikací nátěrů protiplísňových je důležité vždy omýt natírané stěny dezinfekcí, aby protiplísňové nátěry spolehlivě zabránily vzniku dalších plísní a mohly spolehlivě plnit svůj účel (Primalex Mykostop, Jubocid, Remal protiplísňový). Izolační nátěry se používají při různých mapách a skvrnách po mastnotě vodě nebo nikotinu. Skvrny by mohly bez těchto speciálních nátěrů opět prorazit. (Primalex Primer, Denikol, Mistral Primer, Mistral Telsal)
 • Nátěry vápenné – tyto nátěry se používají nejdéle a jsou velmi oblíbené. Vápenné nátěry mají vysokou paropropustnost a značné dezinfekční schopnosti. Protože vápno samotné neobsahuje žádné organické látky, nejsou se v těchto typech nátěrů žádné mikroorganismy a tak plísně nemohou na zdech znovu vznikat. Nátěry vápenné se používají především při malování starých budov, které jsou na tvorbu plísní náchylnější než stavby nové (Jub).
 •  

  Malíři z Kralovic ze západních Čech

  Západočeská firma Malířství Kralovice a jejich zruční malíři provádí malování interiérů ve vysoké profesionální kvalitě v okolí Kralovic v Plzeňském kraji. Na internetových stránkách kralovických řemeslníků najdete telefonní číslo na operátorku i poptávkový formulář, po jehož vyplnění a odeslání obdržíte do druhého pracovního dne cenovou nabídku a dohodnete si konzultaci malíře či celkový rozsah malířských prací. Prověření a zkušení malíři z kralovického malířství se vždy snaží udělat maximum pro spokojenost zákazníků a jejich nový interiér.

  Leave a Reply

  You must be logged in to post a comment.