rubriky:

navštivte:

Firma Kredo regály s.r.o., jak už z názvu společnosti vyplývá, se zabývá výrobou kovových typových i netypových regálů. Hlavním sortimentem výroby jsou tedy na jedné straně typové regály. Tyto policové regály jsou ve standardních rozměrech (viz. ceník regálů). Na straně druhé jsou to kovové šroubové regály atypických rozměrů, ať už se jedná o výšku, šířku nebo hloubku regálu – jde o regály na míru.

Pro povrchy našich kovových výrobků používáme naši práškovou lakovnu. Nabízíme práškové lakování v mnoha odstínech barevné stupnice RAL. K lakování používáme práškové barvy Komaxit. Prášková lakovna zabezpečuje především lakování pro námi vyráběné kovových regály, ale zároveň má ještě dostatek volné kapacity pro další zakázky. Chcete-li využít služeb naší práškové lakovny, kontaktujte nás, rádi Vám připravíme konkrétní nabídku.

Firma Kredo Regály sídlí v obci Libišany – mezi Hradcem Králové a Pardubicemi. Není však problém zaslat objednaný regál složený pomocí spedičních firem kamkoliv do České republiky. Neváhejte a kontaktujte nás.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.