rubriky:

navštivte:

Zdravý vzduch je důležitým faktorem pro naše zdraví. Nedávné studie předních ekologických organizací však ukazují, že vzduch uvnitř místností je většinou více znečištěný než venkovní městský vzduch. Vhodná čistička vzduchu dokáže odfiltrovat vzduch až na 99,99%. Znamená to odfiltrovat vzduch od domácího prachu, cigaretového kouře, alergenních částic a znečišťujících látek. Zdravý vzduch je důležitý jak doma, tak i na pracovišti a v kanceláři. Špatný vzduch způsobuje podráždění dýchacích cest, únavu a špatnou koncentraci. Čističky vzduchu obsahují také ionizátor, který Vám přináší čerstvý vzduch jako mořský vánek.

Zejména ve vnitřních prostorách jsou znečišťující látky biologického nebo chemického původu, to posiluje příznaky choroby a alergie. Co vypadá jako neškodný prach, může být látka, která povede k chronickému astmatu. Čističky vzduchu obsahují i HEPA filtry, které velmi významně pomáhají v boji proti prachu a pro zlepšení kvality vzduchu. Nepříjemný zápach např. od tabákového kouře je  odstraněn velmi rychle.

Čistička vzduchu Beam s Hepa filtrem a systémem může v mnoha případech zmírnit alergické příznaky. Vestavěný ionizátor také snižuje nepříjemný domácí prach. Jsou odfiltrovány bakterie a nečistoty od velikosti 0,1 mikronu. Prach, pyly, roztoči, plísně, nepříjemné pachy a malé částečky jsou odstraněny a bezpečně odfiltrovány. Čistička vzduchu Beam má několik důležitých certifikátů. Samozřejmě garantujeme po zakoupení servis a podporu.

Další informace včetně prospektů naleznete na našich stránkách nebo v našem sídle.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.