rubriky:

navštivte:

Postupem času se kolem nás objevuje stále více modernější a pokrokové techniky ve všech směrech, a tudíž se nemůžeme divit tomu, že tento jev přišel i do vysávání. Téměř v každé moderní domácnosti jsou již centrální vysavače nedílnou součástí.

Centrální vysavač v dnešní době disponuje především svým vysokým výkonem a tichou spoluprací. Dostává se jim pochvala i za to, že se stoprocentní úspěšností odstraní všechen prach, alergeny a špínu, čímž samozřejmě mají obrovskou zásluhu na snížení alergických potíží. Vysáté nečistoty jsou svedeny do centrálního agregátu, který bývá umístěn typologicky v garáži či ve sklepě.

Zároveň jsou centrální vysavače velmi tiché, protože odhlučněné jednotky jsou mimo obývací prostory. Zásuvky pro hadice by měly být rozmístěny tak, aby hadice dosáhla na všechny místa, odpadá nám tedy neustálé přenášení vysavače, stačí pouze zastrčit hadici do zásuvky a pohodlně vysávat. Tento způsob vysávání je opravdu velmi výkonný. Montáž centrálních vysavačů se zpravidla děje už během hrubé stavby, kdy se trubky pohodlně vloží do zdi, ovšem dodatečná montáž je samozřejmě též možná.

Tento způsob úklidu lze využívat ve všech možných prostorách, ať už jsou to autoservisy, dílenské prostory, garáže, komerční prostory nebo rodinné domky a byty.

Moderní technologie například Soft-Start, která spočívá v plynulém náběhu motoru, čímž se motor šetří a prodlužuje životnost, nebo ECS systém kontroly výkyvů proudů, teploty, anomálií chodu motoru, patří mezi naprosté světové špičky. Navíc sortiment, který je dnes na trhu k zakoupení je tak široký, že uspokojí i toho nejnáročnějšího uživatele. Centrální vysavače nabízí elegantní design, a tudíž se perfektně hodí do moderních interiérů.

Firma Electrolux Group je považována na světovém trhu ve svém oboru mezi špičku a není tedy pochyb o tom, že mu právem patří více než 50% podíl na celosvětovém prodeji. Zákazník ocení především velmi vysoký sací výkon, dlouhodobý bezproblémový a bezúdržbový provoz, osvědčenou konstrukci a garantovaný servis. Tato světoznámá firma Vám nabízí kvalitní osvědčené produkty s vypracovaným návrhem potrubního systému, dodávku i montáž.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.