rubriky:

navštivte:

Virtuální kancelář

Co znamená pojem virtuální kancelář a co všechno zahrnuje? Virtuální kancelář Vám poskytne téměř veškeré výhody klasické kanceláře bez potřeby pronájmu nebo nákupu vlastního fyzického prostoru. Její získání je nadmíru jednoduché – jeden podpis a jedna faktura měsíčně Vám přinese celý propracovaný balíček služeb. Platíte přitom pouze za to, co potřebujete a co opravdu využíváte. Podmínky můžete kdykoliv změnit (i v průběhu pronájmu) a smlouvu můžete uzavřít na libovolně dlouhou dobu jednoho měsíce, jednoho roku, nebo i déle. Stejně flexibilní je i volba lokality. Stačí si jen vybrat a dostupnost je vždy zaručena!

Můžete si volit z celé řady dalších služeb, z nichž velmi zajímavá je např. „virtuální asistentka“, což je odborně proškolená pracovnice, která bude Vaším jménem osobně vyřizovat veškeré hovory. Na osobní přístup totiž reagují zákazníci nesrovnatelně lépe než např. na různé záznamové služby (až 70% lidí raději zavěsí a obrátí se na konkurenci, když jim v telefonu místo člověka odpoví záznamník!). Rapidně tím snížíte personální náklady za vlastní administrativně-podpůdný tým.

Pronájem kanceláří v Praze

Získat vlastní kancelářské prostory ještě nikdy nebylo tak snadné jako dnes s pomocí společnosti Office-Advisor. Vaše podnikatelské aktivity tím získají image a prestiž, kterou vám kupříkladu vaše domovská adresa nemůže nikdy nabídnout. To vše za cenu, která se s nákupem či pronájmem reálných fyzických prostor nedá vůbec srovnávat. Nepodceňujte proto sílu prvního dojmu, který adresa vaší firmy u potenciálních klientů vyvolá. Sídlo firmy v atraktivní lokalitě na Praze 1 dodá vašemu podnikání na důvěryhodnosti a přinese zvýšený zájem klientů.

Zakládáte novou firmu, přemýšlíte o změně sídla společnosti nebo hledáte prestižní obchodní adresu? Office-Advisor je pro Vás tou nejlepší volbou. Informujte se ještě dnes na tel. čísle +420 255 700 805 nebo na webu www.office-advisor.cz.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.