rubriky:

navštivte:

V rámci lodní přepravy se osvědčilo převážet náklady všeho druhu v kontejnerech, a právě proto je kontejnerová přeprava považována za symbol světového lodního transportu. Spediční firma Emons má v této oblasti bohaté zkušenosti, což Vám umožňuje přepravit takřka cokoliv a hlavně velmi daleko bez jediné starosti. Přeprava zásilek do zahraničí je z velké části zastoupena právě kontejnerovou přepravou, čímž se stává tento typ přepravy velmi výhodný. Je to dáno tím, že na jednu kontejnerovou loď je možné naložit obrovské množství kontejnerů. Z toho lze usoudit, že veškeré náklady na transport zásilek touto cestou budou rozpočítány mezi všechny odesílatele, kteří na dané lodi mají svůj kontejner. A právě to je důvod, proč je kontejnerová přeprava natolik výhodná. Bez nadsázky je možné říci, že se jedná o nejefektivnější a nejvýhodnější způsob transportu, avšak jen pokud je řeč o větších objemech nákladů.

 

Po vodě, ale i po souši

Ačkoliv je kontejnerová přeprava výsadou lodního transportu, je samozřejmě možné kontejner přepravovat i po souši, a to například kamionem nebo vlakem. Kombinovaná přeprava je proto v současné době využívána mimořádně často, a to jak na kratší, tak delší vzdálenosti. Pakliže byste měli zájem o sjednání tohoto typu přepravy, určitě se obraťte na spediční firmu Emons, která Vám ráda navrhne optimální řešení přímo pro Vaše potřeby.

Nebojte se experimentů

Jestliže ještě nemáte takové zkušenosti s tímto typem transportu, není se čeho bát. Emons má mnohaleté zkušenosti i v oblasti tohoto typu přepravy, s čímž přichází jistota, že o Váš náklad bude postaráno skutečně precizně. Proč tedy využít kontejnerový typ přepravy?

 

-        Zásilka bude po celou dobu transportu v jednom kontejneru

-        Minimální riziko poškození či odcizení zásilky

-        Menší administrativa

-        Snížení časové náročnosti při manipulaci se zásilkou

 

Comments are closed.